Masz pytania?
Skontaktuj się:
22 815-37-80

Eksperci rozwiązań IT w finansach i kontrolingu

SmartCon jest niezależną firmą konsultingową dostarczającą usługi doradcze, wdrożeniowe oraz rozwoju dla aplikacji Zarządzania Efektywnością i Analiz Biznesowych.

 

Nasze początki sięgają 2006 roku, kiedy powstał pierwszy całościowy model konsolidacji finansowej w ramach aplikacji Oracle Hyperion Financial Management, dostarczający pierwsze na polskim rynku kompletne rozwiązanie mające na celu konsolidację danych finansowych, tak dla celów sprawozdawczości statutowej jak i w wymiarach zarządczych, zarówno dla mniejszych jak i bardzo dużych grup kapitałowych.

 

Poza rozwiązaniami w obszarze konsolidacji finansowej, zarówno dla celów raportowania statutowego jak i zarządczego, świadczymy również usługi wdrożeniowe innych aplikacji w ramach rozwiązań EPM w zakresie analizy biznesowej oraz procesów planistycznych i raportowych mierzących efektywność przedsiębiorstw. W naszych wdrożeniach koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów raportowych w przedsiębiorstwach poprzez dostarczanie rozwiązań gwarantujących ‘jedną wersję prawdy'.

Kariera   |   Kontakt   |
Projekt: