Masz pytania?
Skontaktuj się:
22 815-37-80

Kim jesteśmy

SmartCon jest doradcą i partnerem wielu firm w całej Europie. Zaufało nam dotychczas wielu Klientów, w tym największe grupy kapitałowe w Polsce.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla biznesu opartych na aplikacjach największych światowych producentów oprogramowania Business Intelligence, firm Oracle i SAP.

Oferujemy również naszą własną aplikację do konsolidacji sprawozdań finansowych SMARTCON FINANCIAL CONSOLIDATION, której budowa była współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Posiadamy unikalne na rynku polskim kompetencje polegające na łączeniu ekspertyzy technicznej oraz wiedzy biznesowej w obszarze finansów i kontrolingu.

Jesteśmy pierwszym na rynku polskim dostawcą całościowego rozwiązania do statutowej konsolidacji finansowej, umożliwiającej w pełni automatyczny proces uwzględniający zmienne scenariusze występujące w grupach kapitałowych w okresach raportowych.

SmartCon posiada status certyfikowanego partnera Oracle (Oracle Gold Partner) z potwierdzoną specjalizacją we wdrażaniu narzędzi Oracle Hyperion Financial Management i Oracle Hyperion Planning oraz partnera SAP.

Kariera   |   Kontakt   |
Projekt: