Masz pytania?
Skontaktuj się:
22 815-37-80

Konsolidacja finansowa

Rozumiemy specyfikę oraz potrzeby raportowe w przedsiębiorstwie. W naszym podejściu łączymy ofertę dostępnych narzędzi technologicznych dedykowanych do indywidualnych potrzeb Klienta z naszym doświadczeniem merytorycznym wyniesionym z wielu lat pracy w obszarach sprawozdawczości oraz kontrolingu międzynarodowych spółek. 

 

Jesteśmy pierwszym w Polsce dostawcą kompleksowych rozwiązań dla konsolidacji finansowej, z których korzystają największe organizacje w Polsce i w Europie.

 

Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o system Oracle Hyperion Financial Management oraz SAP Financial Consolidation

 

Oferujemy również aplikację SMARTCON FINANCIAL CONSOLIDATION dostarczając klientom jedno z najbardziej zaawansowanych na rynku narzędzi służących do raportowania oraz konsolidacji finansowej grup kapitałowych.  Jest to kompletne rozwiązanie dzięki któremu dowolne grupy kapitałowe – zarówno te niewielkie, jak i te liczące setki konsolidowanych podmiotów, mogą w całości przeprowadzać proces konsolidacji finansowej oraz generować  w dowolnej formie sprawozdania finansowe.

 

Z naszych rozwiązań do konsolidacji finansowej korzysta wielu Klientów, w tym największe grupy kapitałowe w Polsce: AGORA,  CYFROWY POLSAT,   INTEGER.PL,   PELION,   PGE,   PGNIG,   PKN ORLEN,   PZU.

Kariera   |   Kontakt   |
Projekt: